Люди не витримали і підняли бунт…У Сумах малолітні нелюди зґвaлtувалu 6-річного хлопчика!

Події

У Сумах у п’ятницю, 31 липня, місцеві жителі в районі вул. Добровільної перекрили залізничну дорогу – вони вимагали від поліції розслідувати випадок зі зґвалтуванням 6-річного хлопчика групою підлітків.

За словами людей, кривдників було семеро – їм від 12 до 14 років. Також повідомляють, що ця група підлітків знущається з пенсіонерів та займається крадіжками. Про це йдеться у публікації 0542.ua.

Сайт із посиланням на слова речника управління Патрульної поліції Олега Сологуба повідомив, що 25 липня до поліції надійшло повідомлення про зґвалтування дитини.

«Але подробиці йому невідомі – справою займаються в Головному управлінні Національної поліції», – повідомили журналісти.

Суперечлива інформація від поліції
Втім, 1 серпня на сайті поліції Сумської області з’явилось повідомлення про те, що кримінальне провадження щодо неповнолітніх було відкрито саме за наслідками розмови з обуреними учасниками протесту 31 липня.

«На місце події виїхали представники керівництва ГУНП в Сумській області та Сумського міського відділу поліції. Після проведених перемовин із активом зібрання та опитування інших учасників акції слідчі поліції за заявами сумчан відкрили кримінальне провадження за статтею «Хуліганство», у межах якого розпочали досудове розслідування.

Наразі встановлено трьох підлітків віком 13-14 років, і на батьків двох із них уже складено адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов’язків», – йдеться в заяві на сайті поліції.

Поліцейські додали, що з’ясовуються особи ще двох неповнолітніх, на яких скаржаться місцеві жителі. Також встановлюються можливі інші епізоди за їхньої участі.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь