Новий стрибок. Оновлена статистика по коронавірусу на 1 серпня: Львівщина не здає позиції

Події

Станом на ранок суботи, 1 серпня, в Україні офіційно підтверджено 71 056 випадків коронавірусної інфекції. З них 1172 – виявлено за минулу добу.

 

Від COVID-19 у країні померли вже 1709 осіб (+16 за добу), а 39 308 пацієнтів (+556 за добу) повністю побороли хворобу. Про це свідчать дані сайту РНБО.

Найбільше нових заражених коронавірусом зареєстрували у Львівській області – 145, Івано-Франківській області – 123, Києві та Одеській області – по 101.

Додамо, що станом на 1 серпня коронавірусом у світі заразилися більше 17,7 млн осіб. За минулу добу було виявлено 282 тис. нових інфікованих. Найбільше хворих на COVID-19 вчора зафіксували в США – 70,9 тис., в Індії – 57,7 тис. і в Бразилії – 52,5 тис..

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський взяв під контроль питання отримання Україною вакцини від коронавірусу, після її появи. Глава держави заявив, що Україна має отримати вакцину однією з перших.

За словами Зеленського, необхідно вже зараз думати про питання закупки вакцини від коронавірусу, адже весь світ вже шикується в черги.

Крім того, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що наразі проводяться консультації з компаніями та дипломатами з різних країн щодо питань вакцини.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь