Останнє передбачення для України: легендарний мольфар залишив пророцтво, яке вже почало збуватися…

Останній карпатський мольфар передрік події ще задовго до того, як вони сталися

Останнє передбачення для України: легендарний мольфар залишив пророцтво, яке вже почало збуватися

Пророцтва відомого українського мольфара Нечая вже почали збуватися. Він передрік багато подій, які вже почали збуватися.

Останнього унікального карпатського мольфара Михайла Нечая вбили влітку 2011 року. Новина про смерть легендарного мольфара шокувала українців. До сих пір невідомо, чому це сталося насправді. Цілком очевидно, що звичайний на перший погляд 81-річний дідусь знав надто багато і, тому його вбивцею міг стати як релігійний фанатик, так і хтось, хто бажав помсти.

 

Мольфар пророкував майбутнє України та розповідав про політиків задовго до того, як вони з’явилися на політичній арені. Карпатський мольфар передбачав, що невдовзі країну накриє смута. Саме до цього відносяться криваві події на Майдані. Нечай стверджував ще в день його інавгурації Януковича, що не довго цьому “цареві” сидіти на троні. Тоді про Революцію Гідності ніхто не міг і подумати. Далі знахар Нечай прогнозував невдалий замах на президента України, в результаті чого почнеться війна.

“Один народ, свій став ворогом між собою і це третя сторона зробила” – говорив Нечай у своєму останньому інтерв’ю у 2009 році.

Зазначимо, що під час Революції гідності тодішнього президента Януковича мало не вбили. А у квітні 2014 року на території країні почався військовий конфлікт після окупації Криму та самопроголошення псевдореспублік “ДНР” та “ЛНР”.

За словами карпатського мольфара, ці події приведуть до того що до 2021 року Україна взагалі перестане існувати. Її територію поділять між собою Російська Федерація, Польща, Румунія та Угорщина. Зі слів мольфара Нечая слідує, що третина Закарпаття стане угорським, Галичина перейде до Польщі, Північна Буковина стане румунською, а всі південні та східні регіони відійдуть під Росію.

Михайло Михайлович Нечай — відомий український цілитель та останній мольфар Карпат. За його словами, вже у вісім років відчував у собі чудодійну силу і вмів зупиняти кров. Став відомим в Україні після того, як 1989 року на першому фестивалі “Червона рута” у Чернівцях мольфар отримав офіційне запрошення від влади забезпечувати гарну погоду під час свята. Він трагічно загинув у 2011 році — його вбив один із відвідувачів.

У чаклунських колах Нечая визнавали одним з найсильніших чарівників країни. Подейкували навіть, що мольфар входив до групи з семи сильних магів, які тримали енергетичну оборону України, охороняючи її від серйозних потрясінь. А відхід з життя, причому насильницький, одного бійця, мовляв, серйозно підірвав цей захист.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *