Тільки що! ЦВК оголосили своє рішення. Неможливо провести! Що потрібно знати

УКРАЇНА

Центральна виборча комісія України вирішила, що проведення виборів на деяких територіях Донецької та Луганської областей є неможливим.

 

Таке рішення було ухвалене на засіданні ЦВК 8 серпня.

У прес-службі ЦВК нагадали, що 30 липня Комісія звернулася до Донецької та Луганської облдержадміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій щодо надання висновків про можливість організації підготовки і проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. 7 серпня в Комісію надійшли такі висновки і ЦВК після їх аналізу прийняла відповідне рішення.

“Таким чином, ЦВК прийняла до відома зроблені висновки і на їх підставі встановила неможливість проведення відповідно до положень Виборчого кодексу України перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської області та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р. До переліку таких громад належать 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєверодонецького і Щастинського районів Луганської області”, – йдеться в повідомленні.

Разом із тим, Комісія прийняла до відома висновок Луганської ОВЦА про те, що на території Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області на частині виборчих дільниць, зокрема, № 440265, 440266, 440271, 440272, 440277, неможливо здійснювати організацію підготовки і проведення місцевих виборів.

“При цьому Комісія наголосила, що всю відповідальність за визначення відповідних територій несуть ті органи, які надали відповідну інформацію”, – додали в ЦВК.

У той же час Центральна виборча комісія офіційно призначила проведення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року.

“8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України”, – сказано в повідомленні.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь