Українці, готуйтесь! Спільнота шоkована сkандальною заявою Реви. Це просто жах. Що він собі дозволяє?

ПОЛІТИКА

Українцям показали не повне інтерв’ю Міністра соціальної політики Андрія Реви. Виявляється, частина інтерв’ю просто не стали показувати суспільству боячись народного гніву.

Громадський активіст Михайло Шнайдер опублікував інші «перли» міністра які не потрапили на громадський огляд.

Виявляється, українці їздять на «непотребі» тому, що вони просто не розбираються в машинах.

Виявляється нам показали не повну версію інтерв’ю! Ви тільки вдумайтеся що цей Цинічний Негідник говорить! У Андрія Реви запитали, чому німці їздять на нових Мерседесах і БМВ, а українці на десятирічних Ланосі і тридцятирічних Жигулях. «Все просто, відповів міністр, – жителі Німеччини є знавцями автотранспорту, а українці в машинах не розбираються, тому і купують всяке барахло – цитує міністра громадський активіст.

Основною причиною є те, що українці не стежать за своїм здоров’ям.

А може причиною є низький рівень охорони здоров’я, слабка підготовки лікарів і жебрацькі пенсії, поцікавилися журналісти.

«Не кажіть дурниці – основне – українці мало відвідують поліклініки і не роблять вранці зарядку!», – прокоментував Рева.

Останнє запитання журналістів «добив» Андрія Реву. Продуктивність праці в Німеччині в 10 разів вище, ніж в Україні. Це є наслідком технічного прогресу і розвитку Німеччини?

«Знову мимо, відповів міністр, – це є наслідком того, що українці люблять працювати руками, а не головою. Вони шанують традиції і намагаються не вносити зміни в виробничі процеси на протязі десятиліть », – відповів міністр.

Якщо цей персонаж останеться на посаді Міністра тоді ця Влада просто приречена! – підсумував Шнайдер.

Джерело: bn24.biz.ua

Залишити відповідь