З бойфрендом і в гіпсі. Донька Олі Полякової отримала серйозну травму. “А все так добре починалося”

ЦІКАВО

Схоже, що днями донька знаменитої української співачки Олі Полякової, Маша змусила маму понервувати: дівчина опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото, на якому зображена із загіпсованою ногою.

15-річна Маша також поділилася кількома фото зі своїм бойфрендом. На одному зі знімків Полякова-молодша сидить у колясці, а її хлопець ніжно обіймає Машу, стоячи позаду. На ще одному кадрі пара тримається за руки, і Маша знову демонструє гіпс.

“А все так добре починалося. 31.07.2020 – 1.08.2020 “, – підписала дівчина низку знімків у соцмережі.

Підписники Маші почали переживати і цікавитися у дівчини, що з нею сталося. Відповідаючи на численні повідомлення, Полякова зізналася, що зламала палець.

Фоловери побажали Маші якнайшвидшого одужання: “Видужуй швидше”, “Машенька, видужуй!”, “Кажуть, до весілля заживе. Тримайся! “, “Красуня, тримайся”.

Нагадаємо, нещодавно 15-річна Маша Полякова вперше показала свого бойфренда. Зазначимо, що вперше Оля заговорила про стосунки доньки під час прямого ефіру на своїй сторінці в Instagram. Тоді зірка заявила, що нормально ставиться до того, що її донька-підліток вже зустрічається із хлопцями.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь