Повний обвал фронту! ЗСУ вдалося: прямо під Бахмутом – р0згромuлu окупантів, у ворога немає шансів!

Яка ймовірність того, що український гарнізон залишить Бахмут?

На Бахмутському напрямку ситуація дуже загострюється. Водночас стратегічні плани ворога не здійснюються.

Військовий ЗСУ Євген Карась сказав про це в інтерв’ю ТСН.ua.

“Ми розуміємо, що стратегічні плани ворога не здійснюються. Є втома і у наших частин. Кожен день забирає життя наших солдатів. Нам не вистачає озброєння всіх типів від союзників. Але маємо – що маємо. Це трагедія для людських домівок. але й запорука того, що потім ми повернемо все”, – зазначив боєць.

Євген Карась також додав, що наразі вкрай важливо зберігти бойовий особовий склад для майбутніх контрнаступів.

“На даний момент росіяни не взяли Бахмут, Авдієвку, Вугледар, ледве-ледве взяли Павлівку. Лиман вони не контратакували. Сіверськ стоїть. Якщо з Бахмута буде операція відступу, для нас немає в цьому фатума, тому що ті бійці, які тримали ті позиції, зробили там максимум можливого”, – зазначив Євген Карась.

Він назвав Бахмут феноменом химерної війни.

“Сучасність і середньовіччя: дрони, рубка окопна, артилерія, супутники… Що буде з Бахмутом, вирішить командування. Якщо ситуація стане критичною, на мою думку, треба приймати рішення, як це було в Сєвєродонецьку. Історія Бахмута – це героїзм людей на всіх ділянках фронту. Наші війська втримали безкінечні атаки росіян”, – додав він.

Також військовослужбовець ЗСУ Євген Карась вважає, що російська армія ніде не буде чинити лютий спротив під час українського контрнаступу.

“Я не думаю, що вони будуть битися за щось до останнього. Поки вони можуть здавати населені пункти, як вони це робили раніше, щоб не втрачати особовий склад – кадровий кістяк. Коли настане момент, що потрібно стояти до останнього, в них наскільки загориться внутрішнє протиріччя, що їхня смута, яка ще є у них від серпня, то вона просто не дозволить триматися до останнього. Я думаю, що там, де треба буде завзятість, будуть йти важкі бої. Але, що десь вони героїчно триматимуться, я думаю, ми такого не побачимо ніде. Ополченці може десь будуть проявляти завзятість, але їх Росія забире собі”, – сказав Карась.

Для Росії взяття Бахмута — це лише піар, а для України місто має військовий сенс.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав офіцер ЗСУ Олександр Кравцов.

Він висловив думку, що Костянтинівка була б для армії РФ більшою логістичною ціллю, а не Бахмут.

“Костянтинівка відкриває по карті всю цю донецьку агломерацію — Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а Бахмут стоїть осторонь, і це для них — просто символ. Вони за нього давно боролися. І мені подобається, що в нашому суспільстві розуміють, що Бахмут — це фортеця. Але ми не зобов’язані заради цієї фортеці все покласти. Це фортеця, яку Збройні сили України використовують для того, щоб протистояти, вимотати противника”, — сказав Кравцов.

За його словами, командування використовує Бахмут, щоб забезпечити час.

“За ці сім місяців Бахмутської битви ми змогли отримати новітнє озброєння, новітні боєприпаси, почати готувати нові штурмові підрозділи. Бахмут для Збройних сил України — виграш часу. І мені приємно чути, що це не якась там для нас найбільша мета — утримати за будь-яку ціну. Ми утримуємо Бахмут, тому що в цьому є військовий сенс”, — пояснив офіцер ЗСУ.

Кравцов повідомив, що в місцях штурму в районі Бахмута противник залучає ПВК “Вагнер”, але ресурсу не вистачає.

“Щодо регулярної армії. Вона є, не змінилася з січня плюс-мінус і застосовується для того, щоб у центрі зупиняти війська”, — сказав він.

Офіцер ЗСУ додав, що Бахмут загартував українську армію, а оборона стала більш досвідченою.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *