Чому Він Мовчав Про ЦЕ До Сьогодні? Сенсаційна Заява Екс-Президента Віктора Ющенка, Яка 100% Отримає Відголос Світової Спільноти!

Президент Росії Володимир Путін “бродить” східним Донбасом не лише тому що він агресор, а тому що ця територія – найслабкіша ланка української національної єдності

Про це у Facebook написав третій президент України Віктор Ющенко.

“Путін ходить Донбасом, він чує російську мову, він ходить у російську церкву, він читає російську газету, він ходить у російський театр, він дивиться російське телебачення. Це готовий “русский мир”. Ті, хто добре знають українську історію, добре розуміють, чому Донбас русифікований і руськооцерковлений. Ми розуміємо, що це спрямована політика, яку вели більше 300 років. Люди стали жертвами такої політики. Але коли ми говоримо з чого починати, то не з євроінтеграції, не із зовнішньої політики, не з демократизації, а з національного відродження”, – пояснив він.

Ющенко назвав Україну “найцікавішим у Європі державним проектом становлення ретро-держави”.

“Із суспільством, яке частково денаціоналізоване, русифіковане, але дайте нам одне покоління, яке б пожило у нашій цілеспрямованій національній політиці. І Україна нічим не поступиться ні полякам, ні болгарам, ні мадярам, нікому”, – резюмував третій президент.

Не відстає від чоловіка і екс-перша леді України Катерина Ющенко. На Глобальному форумі молодих лідерів, що проходить в Баку, вона заявила, що реформовані ООН і ОБСЄ за умови прояву Заходом однозначної позиції здатні врегулювати конфлікти на пострадянському просторі.

«Такі складні, кровопролитні конфлікти, як Донбас, Нагорний Карабах та інші, можуть бути мирно врегульовані в рамках міжнародного права. Але для цього всі сторони, перш за все західні держави, повинні бути чесними в своїх діях », – підкреслила К.Ющенко

Ускладнюють боротьбу з сепаратизмом, на думку громадського діяча, провідні країни Європи, які нерідко ведуть подвійну гру, якщо їх негласні економічні або якісь інші інтереси превалюють над офіційно заявленої політичною позицією по агресивному сепаратизму і спроб насильницького зміни кордонів.

«Чому б владі Німеччини та інших провідних світових держав не вказати конкретно на агресора і не поставити питання однозначно: захоплені території повинні бути звільнені. Але такої постановки питання не видно на сучасній міжнародній політичній арені. А все тому, що є економічна зацікавленість, заради якої можуть і закрити очі на порушення міжнародного права », – переконана К.Ющенко.

У нинішній ситуації ООН просто не здатна до забезпечення миру на планеті. «Як мінімум має бути ліквідовано право вето у п’яти країн – постійних членів Радбезу ООН», – вважає Катерина Ющенко.

Джерело:liga-news.biz.ua

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *