Друзі, потрібен розголос! П’яні синки мажорів побили АТОвця і змусили копати собі могилу. Один з них син депутата Вінницької Обласної Ради

На Вінниччині п’яні підараси синки мажорів побили АТОвця і змусили копати собі могилу.Один з них -син депутата облради.

Oleg Petrovich Pyavka

Друзяки, потрібна порада!

Тут така тєма, зазвичай я мовчу, скажімо по іншому вирішуємо ці питання… Син депутата-мільйонера Вінницької обласної ради, ще з двума вибл…дками бухали на заправці, підїхав АТОвець для того що б заправити своє авто, засц…ні покликали його до себе.

Хлопець підійшов і вони його запитали чому той у формі, на що відповів, що він учасник АТО і має право, чувакам відповідь не сподобалася і ті почали вимагати, що б той її зняв, мотивуючи це

тим, що він вже не військовий, атовець відмовився сказавши, що він заслуговує на те, і вони можуть носити, але мають піти і пройти хоча б частину його бойового шляху.

Вибл…дкам відповідь не сподобалася і почали його бити, погрузили виключеного в багажник і вивезли у безлюдне місце за межі населеного пункту.

Вигрузили його і дали лопату, що б той копав собі яму, він відмовився, під час цього позаду один половий орган стріляв у повітря намагаючись психологічно зламати, не вийшло, продовжили бити, боєць періодично приходив до тями і виключався знову.

У важкому стані доставлений у лікарню, у поліцію звертатися відмовився, совість йому не дозволила…

Як би це правельно мовити, мені де що не сподобалося у цій ситуації… Що б ви все ж порадили?

Джерело:bn24.biz.ua

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *