Масштабний удар по окупантах! ЗСУ перевершили себе – Арестович зізнався: ніхто навіть не очікував! Україна переможе!

Українські військові багато разів дивували своєю майстерністю та хоробрістю. Однак саме на Куп’янському напрямку їм вдалося перевершити самих себе.

Про це в інтерв’ю російському політику Марку Фейгіну розповів радник голови Офісу Президента Олексій Арестович.

Як повідомив радник голови ОП, Куп’янськ – це основна вузлова станція, передовий пункт управління і тилова база російського угрупування, яка наступає в напрямку Ізюму.

Це важливий пункт, саме тому росіяни концентрували там війська. Будь-який наступ ЗСУ в сторону Куп’янська підвішує російських військових в Ізюмі на тонкій ниточці. Саме в цьому напрямку відбулося видатне військове досягнення, – розповів Арестович.

За словами Арестовича, українські військові змогли форсувати річку (найімовірніше, мовиться про Оскіл – ред), такого від них ніхто не очікував. Радник голови Офісу Президента зізнався, що навіть він теж думав, що Збройні Сили України там застрягнуть. Він пояснив, що могла повторитись дзеркальна ситуація, яка трапилась з річкою Сіверський Донець, коли російські окупанти зазнали поразки та втратили багато техніки й живої сили.

“Це просування стало небезпечним і російські військові були змушені перекинути туди додаткові сили. Форсування річки здивувало й російських командирів. Спочатку окупанти боялися повірити у це, потім боялися перевірити та доповісти. За цей час ми таки проскакали на м’яких лапах”, – пояснив радник.

Арестович зазначив важливий момент, що Ізюмський напрямок фактично межує з Росією. Окупанти ще мають деякі резерви на своїй території та можуть залучити їх, хоча це й буде важко.

“Інтрига, звісно, велика. Хочеться впасти у радісні прогнози, але я зберу всю мужність в кулак та промовчу. Не буду нічого казати. Краще спочатку зробити, а потім казати. Тут два принципи: не нашкодити та краще спочатку зробимо, а потім скажемо. Але рух є, і він вкрай цікавий. Це найцікавіший рух в цьому районі”, – додав Арестович.

Окрім цього Олексій Арестович розповів, що окупанти підхопили ті сили, які були в резерві на території російської Новгородської області.

Звідти у напрямку Сєвєродонецька перекинули частину 8 – 10 батальйонно-тактичних груп. Попри це суттєвих змін на фронті не відбулось.

Ексвійськовий пояснив, що основну силу окупанти скеровують на Бахмутську трасу на заході та на схід від Попасної. Додав, що суттєвих змін на фронті не трапилось.

Теоретично небезпека створення оточення в Сєвєродонецьку існує. Протягом 2 діб російські війська зуміли позначити рух у напрямку замикання оточення. Але не так, не тими силами і не на ту дистанцію, щоб ця небезпека стала серйозною. Вони (російські пропагандисти, – 24 канал) оголошують речі, які ще далеко не визначені,– заявив Арестович.

Радник Єрмака нагадав, що у Сєвєродонеку великий завод. Проте запевнив – російське “я” мислить так, як російські командири.

“Сказати, щоб у них було достатньо військ, щоб штурмувати місто, якщо там почнуться правильні бойові дії, а це захист кожного будинку, – вони щойно в Попасній витратили всі групи, які штурмували місто. У них по 20% особового складу залишилось у кращому випадку. Тому це дуже сумна історія, важка”;

На думку Арестовича, Росія сподівається оточити місто й що ЗСУ звідти підуть самотужки, боячись цього.

Також радник Єрмака заявив, що за кілька днів стане зрозуміло, які рішення ухвалили в Росії – замикати оточення Сєвєродонецька або йти на прямий штурм міста.

Він зізнався, що у нас перевага в силі, а в Росії – в техніці.

Ми в моменті, коли йде штурм, прощупування, та я фізично відчуваю, як російське командування зараз ухвалює рішення – так чи ні. Ув’язатися у вуличні бої, кидати чи ні. Тобто вони вирішують, куди кинути резерви – на замикання оточення або на прямий штурм Сєвєродонецька, – заявив Арестович.

Ексвійськовий розповів, що у Росії дуже нелегкий вибір – та протягом доби – двох ми зрозуміємо, на що зроблено ставку.

“Та зараз, я підозрюю, що вони схилилися над картами, чухають потилиці, намагаються прикинути – куди і як”, – пояснив радник глави ОП.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *