НЕ ЮЛЯ і НЕ НАДЯ! Алилуя! Пророцтва для України збуваються: З’явилася майбутня жінка-президент

Греко-католицький чернець священнослужитель Герман (Будзинський) передбачив, що Україна повинна очолити женщіна.Возглавіть держава планує 28-річна підприємниця Ганна Петрова. За версією журналу Forbes вона є однією з найуспішніших жінок в Україні. Чотири роки тому вона заснувала проект Startup Ukraine, який допомагає українцям почати власну підприємницьку діяльність. Про це йдеться в програмі “Сніданок з 1 + 1” – передає Joinfo.ua.

За словами Петрової, вона вже давно прийняла рішення «жити в своїй країні». А главою держави вирішила стати ще в 14 років. Однак для того, щоб управляти успішною державою, спочатку необхідно підняти його економіку. Тому в 17 років вона кинула університет і почала працювати на себе.

“Є люди, які їдуть … Але був один момент у Львові. Коли проїжджали катафалки з загиблими хлопцями … Тоді я дала собі обіцянку, що заради хлопців, які захищають нашу землю, не маю права здатися ніколи! І те, що я роблю – ми повинні довести до кінця … Я дуже вірю в країну. Країна буде! “, – заявила Ганна.

Нагадаємо, як повідомлялося, провидиця Ванга робила свої передбачення для України.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *