Повернення всіх кордонів! Президент Польщі впевнений: перемога за Україною. Велика підтримка – рф кінець!

Війна, яку розв’язала росія проти України, мала б завершитися поверненням Києву всіх захоплених територій.

 

Таку думку в інтерв’ю виданню Polska Times висловив президент Польщі Анджей Дуда.

“Я хотів би, щоб війна закінчилася поверненням Україною всіх територій у межах міжнародно визнаних кордонів”,- заявив Дуда.

Він назвав це надзвичайно важливим питанням для себе, безпеки Польщі і майбутнього.

“Це означало б, що у політичному сенсі Україна виграла цю війну. Я дуже на це розраховую, намагаюся всіляко підтримувати, бо вважаю, що це справедливо і так має бути”, – заявив Дуда.

Він додав, що хотів би, аби Україна змогла відбудувати зруйновану інфраструктуру. Президент РП висловив готовність допомагати в цьому, і щоб Україна функціонувала у своїх кордонах як “велика процвітаюча країна, сусід Польщі, друг і союзник на майбутнє”.

Дуда також зазначив, що в нього склалися дуже добрі особисті відносини з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Володимир каже, що я його друг. Я теж вважаю його своїм другом. Нас пов’язує сильний зв’язок, який за час цієї війни сформувався на винятково твердому фундаменті”,- констатував Дуда.

Він підкреслив, що завдяки цьому сподівався на початок діалогу щодо розв’язання складних історичних проблем між польським та українським народами.

Президент Польщі також визнав, що в перші дні війни він побоювався за життя Зеленського, відтак їхні розмови в ці дні були щоденними.

Окрім того, у  протистоянні з росією можна досягти успіху лише за використання жорсткої сили, яка здатна зупинити Москву.

«Ми не повинні боятися погроз росії. Якщо ми хочемо досягти будь-якого успіху у наших відносинах з росією, у цій ситуації, коли росія напала на Україну, ми можемо досягти будь-якого успіху лише за умови застосування жорсткої сили, тому що тільки жорстка сила здатна зупинити росію», – сказав Дуда.

За його словами, росія не є бізнес-партнером для Заходу.

«Захід все ще дивиться на росію як на бізнес-партнера, але росія не є бізнес-партнером», – сказав глава Польщі.

Дуда також зазначив, що спілкується з Президентом України Володимиром Зеленським майже щодня.

«Якщо є потреба, то мені просто телефонує Володимир Зеленський, і я кажу це буквально. Він набирає мій номер, а потім розповідає, що потрібно українцям, що їм потрібно від нас, чи що їм потрібно з інших країн по всьому світу, тому що у нас, звичайно, не все є в наявності», – додав президент Польщі.

джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *