Реформуванню СБУ бути!

УКРАЇНА, ЦІКАВО

Служба безпеки України підготувала новий законопроект “Про Службу безпеки України” який передбачає реформу відомства. На даний момент цей документ знаходиться на вичитування в Офісі Президента.В цей же час партія Медведчука-Рабиновича «Опозиційна платформа – За життя» (ОТЗЖ) раптово запропонувала свій проект закону про реформування СБУ.

Загальновідомий факт, що ОТЗЖ орієнтована на РФ і працює в інтересах високопоставленого російського родича одного зі своїх керманичів. Сподіваюся, всі пам’ятають такого собі Путіна – кума Медведчука? Складається таке враження, що члени фракції ОТЗЖ спеціально склали свою версію проекту закону «Про СБУ» і подали вже його на розгляд Президенту В. Зеленському, щоб внести смуту в чутливий процес реформування СБУ. Пропонований ОТЗЖ новий проект закону України “Про Службу безпеки України” ви можете прочитати прямо тут: https://renatavino1.blogspot.com/2020/02/blog-post.html

Так, написано красиво, питань немає, але цей проект суперечить позиції українських активістів і західних партнерів. Вважаю, що проект несе метою породити нездоровий ажіотаж серед силових відомств нашої країни. В кінцевому – проект реформи СБУ від ОТЗЖ – це робота проти України і національної спецслужби. Реформувати СБУ треба, але цей процес повинен бути грамотним, що враховує багато підводні камені. Тому законопроект, який підготували в СБУ буде більш ніж доцільним для головної спецслужби України і країни в цілому.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь