Схоже довгоочікуваний день настане швидше ніж ми всі з вами очікували: Путін тане на очах, правду вже не приховати, залишились лічені дні…

Інформація про хворобу російського диктатора Путіна може бути ініційована його оточенням для введення в оману, проте наявність у нього проблем зі здоров’ям помітне неозброєним оком.

Передає корупція

Таку думку висловив експерт із управління репутацією, політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Але те, що Путін не здоровий, мені здається вже видно неозброєним оком. Я нещодавно дивився ювілейний саміт ОДКБ, де Путін усіх посадив представників ОДКБ поруч із собою. Він не виглядав, як вождь, як сильний лідер. Він постійно якось облизував губи, дивився вниз. Було зрозуміло, що йому важко витримувати цю формальну історію, коли всі по черзі читали з папірців свою промову про те, як ОДКБ чудово почуватиметься і як вони всі переможуть”, – сказав Тізенгаузен.

На його думку, Путін, ймовірно, боїться чимось інфікуватися, тому деякі зустрічі він проводить за 10-метровим столом.

“Це говорить про те, що він дійсно боїться, як мінімум, якихось інфекцій, боїться заражень, боїться замах через певні якісь речовини. На сьогоднішній день отруйні речовини зробили крок далеко вперед. Досить потиснути руку і через деякий час ти з серцевим нападом можеш померти. І Росія, до речі, в цьому плані просунулась досить далеко. І Росія демонструє ось ці всі свої отруйні речовини періодично”, – каже він

Експерт додав, що Путін, розуміючи свої розробки, тримається подалі від тих, хто потенційно може вплинути на його здоров’я.

Раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у Путіна або рак у черевній порожнині. Про те, що Путін має серйозні онкологічні захворювання, зокрема, повідомляв і розслідувач Bellingcat Христо Грозєв.

Останнім часом у ЗМІ все частіше спливають чутки про хворобу президента РФ Володимира Путіна та про його майбутню операцію.

Російський правозахисник Марк Фейгін зазначав, що прямих підтверджень хвороби агресора РФ немає, адже це головна держтаємниця, але це видає його зовнішній вигляд. Він каже, Путін – це старий 70-річний чоловік із вантажем захворювань.

У зв’язку зі чутками про погіршення здоров’я Путіна виникає питання про його наступника. Як вдалося дізнатися журналістам, тимчасово замінити головного кривавого диктатора світу може секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *