“Це фурор!”: Олена Зеленська сьогодні приголомшила Австрію своїм скромним образом. “Стільки ніжності і краси”

УКРАЇНА

Президент України Володимир Зеленський почав свій перший міжнародний візит з початку дії карантину.

Як повідомили в Офісі глави української держави, Зеленський разом з дружиною Оленою прилетіли в Австрію.

«НАШІ КРАЇНИ МАЮТЬ ДОВГІ ІСТОРИЧНІ ВІДНОСИНИ, А НОВІ ВИКЛИКИ ВИМАГАЮТЬ ЇХ ЗМІЦНЕННЯ І ПОСИЛЕННЯ. ВДЯЧНИЙ АВСТРІЇ ЗА ПІДТРИМКУ СУВЕРЕНІТЕТУ І ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ”, – ЗАЗНАЧИВ ВІН ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОЧОЇ ПОЇЗДКИ.

Під час візиту до Австрії Зеленський проведе переговори з Федеральним президентом Австрії Олександром Ван дер Белленом, Федеральним канцлером Себастіаном Курцом і президентом Національної ради Австрії Вольфгангом Соботкою.

Олена Зеленська на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала перше фото з Австрії і прокоментувала його так:

“Прибули до Австрії  Попереду – два насичені дні.

Австрійці – визнані фахівці у створенні безбар’єрного публічного простору, й вони радо відгукнулися на моє прохання поділитися досвідом.

Крім протокольних заходів, обов’язково відвідаю галерею Альбертіна. Хочу особисто подякувати керівництву за допомогу у створенні україномовного аудіогіда. І, звичайно ж, його протестувати 😊

Також разом з Володимиром візьмемо участь в урочистому запуску ще одного аудіогіда українською. Подробиці – незабаром “, – пише перша Леді.

Для першого за довгий час офіційного візиту за кордон Олена вибрала голубий костюм з довгою спідницею і масивним піджаком, який вона підкреслила чорним поясом. Доповнила свій образ перша леді чорними туфлями-лодочками.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь