В’ячеслав Узелков – дружині Марині: “Вона – найкраща, та ще й кохана”

РІЗНЕ

Нещодавно в пресі з’явилася інформація, що В’ячеслав і Марина Узєлкові розлучаються . Однак ніяких коментарів від пари так ніде і не було, пише КП в Україні.

Кілька днів тому Слава залишив у своєму мікроблозі такий запис, супроводивши її хештегом “дружина,” кохана”, сім’я”:

“Сьогодні моя дружина Марина Узєлкова довела, що вона найкраща. Я завжди знав, що вона гідний суперник. Та ще й кохана”.

Мова в пості йшла про конкурс на проекті “Зважені та щасливі-8”, де В’ячеслав і Марина є тренерами. Анонсуючи черговий випуск проекту, Узелков так само написав, що Марина – неперевершена, як тренер, друг, який завжди підтримає.

Справа в тому, що в минулому випуску реаліті СТБ тренери вперше брали участь в екстремальному випробуванні. Їм довелося долати шлях довжиною в 50 метрів на висоті 18 метрів разом зі своїми учасниками.

View this post on Instagram

Сьогодні, моя дружина @uzelkova.marina, довела, що вона найкраща. Я знав завжди, що вона гідний суперник,Та ще й кохана . #зваженітащасливі #жена #любимая #семья #спорт #похудение #страх #узелков #uzelkova #uzelkoff_official #uzelkov #победа #команда #победа

A post shared by Вячеслав Узелков (@uzelkoff_official) on Dec 6, 2018 at 11:35am PST

Раніше я не боялася висоти, але з віком почала побоюватися травмування, розповідає Марина Узєлкова. – Коли ми проходили випробування, я відчула адреналін і мoзок відключився. Учасники мене дуже підтримували. До того ж, я не могла спасувати, мені потрібно було на своєму прикладі показати, що це можливо, що ми подолаємо цю відстань разом. Це була і моя, і їхня боротьба зі страхом і висотою. Не було ні краплі сумніву, щоб брати участь зі своїми підопічними, як би страшно не було. Ми ж не просто тренери, які приїхали, потренували і поїхали. Вони беруть з нас приклад, ми їм допомагаємо не тільки для запису.

Джерело:merezha.co

Залишити відповідь