Яка мама – така й дочка: Пoлякoвa рaптoвo зaстyкaлa свою 15-річну дoчкy на дивaнi з хлoпцeм – “Маша, я ж кaзaлa тoбi…”

Особисте життя старшої дочки Олі Полякової привертає увагу шанувальників не менше, ніж сама зіркова мама, яка у своєму Instagram вирішила пролити трохи світла на взаємини Маші з хлопцем.

У своєму Instagram Stories Оля Полякова показала, як випадково застукала 15-річну доньку в компанії хлопця у себе вдома. Співачка зняла відео, де вона, немов детектив, повільно входить у двері і показує романтичну обстановку, в якій знаходилася “солодка парочка”.

На кадрах Полякова під звуки електрогітари показує розкидані на підлозі іграшки, а потім повільно переводить камеру на невеликий диванчик, де сиділа перед хлопцем і захоплено за ним спостерігала. Сам хлопець в цей момент самозабутньо грав на гітарі, швидко перебираючи струни.

Маша була в милому обідку з вушками і домашньому костюмчику білого кольору. Дівчина, побачивши, що їх ідилію порушила зіркова мама, почала посміхатися і дивитися на неї, а коли і хлопець помітив Олю Полякову, на його обличчі з’явилася збентежена посмішка.

“Давай, давай”, – закликала Оля Полякова хлопця грати на гітарі, а також запитала у дочки, чому вона сама не грає.

“Маша, а ти давай, бери гітару”, – говорила Полякова дочки, але Маша продовжувала сидіти і слухати гру свого хлопця.

Нагадаємо, що Маша Полякова у своєму Instagram вже знайомила шанувальників зі своїм хлопцем, з яким зустрічається з минулого року. Вони разом грають на гітарі і часто проводять вільний час разом. Дочка Полякової вже неодноразово балувала передплатників спільними знімками з ним.

Джерело:bbc-ccnn.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *