Нарешті! Кулеба та Блінкен домовилися про подальшу підтримку України. Ще більше зброї!

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном у Берліні. Ця зустріч відбулася в рамках з’їзду голів МЗС країн Північноатлантичного альянсу 15 травня.

Зустрівся з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у Берліні. Більше зброї та іншої підтримки прямує до України. Домовилися разом працювати над тим, щоб український продовольчий експорт дістався споживачів в Африці та Азії. Вдячний колезі та США за лідерство і непохитну підтримку, – зазначив Кулеба.

Ще раніше заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, відповідаючи на питання журналістів, наголосив, що події в Україні будуть на порядку денному дводенної зустрічі:

Брутальне вторгнення Росії втрачає темп. Враховуючи значну підтримку союзників та партнерів, мільярди доларів військової, фінансової та гуманітарної допомоги ми знаємо, що завдяки сміливості українського народу та армії і з нашою допомогою Україна може виграти цю війну, – додав він.

За його повідомленнями, до з’їзду також долучилися голови МЗС Фінляндії та Швеції, які нещодавно висловили готовність приєднатися до НАТО.

До того ж, учасники планують обговорити підготовку до саміту лідерів Альянсу, який відбудеться в Мадриді в червні.

Як ви знаєте, генеральний секретар НАТО Столтенберг запропонував стратегічну концепцію, яка зараз обговорюється. Звісно, наші міністри сьогодні в Берліні дадуть подальші політичні вказівки, аби в нас був надійний, прогресивний документ у Мадриді, який знову вкаже на єдність та релевантність НАТО та забезпечить його стійкість до майбутнього, – повідомив заступник голови Альянсу.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *