Ніколи не здогадувався про це! Ось як звичайною ложкою перевірити своє здоров’я за одну хвилину…

Років так до тридцяти організм працює як годинник. Головне, не упустити момент, коли за тілом треба вже стежити – ось це вже загрожує серйозними проблемами. Але не бігати ж по лікарях кожні місяць-два просто для профілактики? Тим більше, що первинну діагностику можна провести самостійно і всього за одну хвилину.

Для початку вам знадобиться звичайнісінька столова ложка. Переконайтеся, що навколо нікого немає (ну або просто не соромтеся) і ретельно оближіть ложку язиком. Тепер оберніть знаряддя праці в поліетилен і почекайте рівно хвилину. Діставайте ложку – нічого немає? Швидше за все, з вашими органами все в порядку. Залишилися дивні залишки? Це не дуже добре, продовжуйте діагностику далі.

Фіолетовий

Залишки фіолетового кольору сигналізують про три можливі проблеми: високий рівень холестерину, бронхіті або поганий кровообіг.

Помаранчевий

Найнебезпечніше побачити на поверхні ложки залишки оранжевого кольору. Такі з’являються на початку хронічного захворювання нирок. Ідіть до лікаря і не зволікайте.

Білий

Респіраторні інфекції проявляться на ложці у вигляді білого нальоту. Нічого хорошого в цьому немає і діагностику в поліклініці варто пройти найближчим часом.

Неприємні запахи

Але і відсутність видимих залишків ще не остаточний діагноз. Запахи теж мають велике значення. Аміаком може пахнути ложка, якщо починаються проблеми з нирками. Солодкуватий запах з’являється у надмірних любителів цукру, але він же може сигналізувати про діабет. Неприємний, гнильний аромат яскрава ознака проблем зі шлунком.

Головне пам’ятати: ніяка ложка, навіть  срібна, якадісталася вам від бабусі (потомственої чаклунки) не замінить реального побачення з лікарем. Таким чином можна лише зрозуміти, чи варто записуватися до терапевта негайно або поки все в порядку. Грамотний і точний діагноз поставить вам тільки кваліфікований лікар.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *