Щойно! Заборонять усім: в Україні учасникам проросійських партій заборонять балотуватися у депутати всіх рівнів влади

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт щодо проросійських партій. У документі пропонується заборонити їх учасникам балотуватися у депутати всіх рівнів влади чи президенти України.

Про це повідомляє Obozrevatel.

Проєкт закону №7318 опубліковано на сайті ВРУ. Згідно з ним, йдеться про партії «ОПЗЖ», «Партія регіонів», «Партія Шарію», «Опозиційний блок» та інші, членам яких хочуть заборонити висувати свою кандидатуру на будь-яких виборах.

«Щоб не допустити повернення московської агентури в межах інших політичних структур, пропонуємо ввести для них заборону обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом десяти років», – йдеться у пояснювальній записці.

Зазначається також, що це питання актуалізувала російсько-українська війна. Частина колаборантів та зрадників в Україні безпосередньо працювали на спецслужби Росії, частина досягала політичних та бізнесових інтересів через спекуляцію наративами ворожої пропаганди, зменшуючи обороноздатність держави.

Передбачається, що мораторій на державну службу та участь у публічній політиці допоможе не лише очистити місця для гідніших людей, активних учасників російсько-української війни, а й усунути від впливу представників ворожої агентури.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань проводить низку обшуків у Львові та Львівській області за місцями реєстрації та власності братів Віктора Медведчука і Тараса Козака через видобуток піску. Сергій Медведчук – не в Україні, де Богдан Козак – невідомо.

Обшуки проводять у рамках кримінального провадження за підозрою в зловживанні владою або службовим становищем (Ст. 364 ККУ) та порушенні правил охорони або використання надр (Ст. 240 ККУ)

Йдеться про можливий незаконний видобуток піску на двох кар’єрах у Львівські області: в с. Родатичі Городоцького району та  с. Великополе Яворівського району.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *