Терміново! Сигналами тривоги можуть виступати дзвони. Почувши – ідіть в укриття!

По всій Україні сигналами тривоги можуть виступати церковні дзвони. Почувши дзвін дзвонів необхідно терміново переходити в сховища.

У дзвони битимуть, оскільки сигнал оповіщення про тривогу доходить не до всіх сіл. У такий спосіб сповіщатимуть як про початок повітряної тривоги, так і про її відбій. Інформацію ж отримуватимуть через офіційні канали області.

Сильний бій одним великим дзвоном означатиме, що потрібно йти в укриття. А ось передзвін багатьма дзвонами сповіщатиме про відбій повітряної тривоги.

Зазначимо, що ранкова сирена у Львові о 6:10 тривала протягом годину і її вмикання було пов’язане з перетинанням українського кордону літака з боку Білорусі у напрямку Львівщини. Як передає кореспондент Радіо Свобода, сирена пов’язана з сигналами протиповітряного командування «Захід».

У суботу були повідомлення про висадку російського десанту у Бродах Львівської області, але ця інформація не підтвердилася, вказали в СБУ.

Військові частини проводять вильоти у рамках військової операції, аеродром перебуває під контролем Нацгвардії і частини, яка там розміщена. Вертоліт, який піднімався, – український. Просимо політиків, депутатів, мерів не поширювати фейків, користуватися перевіреними новинами. Також перевіряємо інформацію про військову частину у Стрию. Була ще посадка повітряного українського навчально-бойового літака у Золочівському районі і місцеві правильно визначили, що це наш український герой, ‒ розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *