Японія нападе на РФ? Підняти всіх: Путін догрався. Удар в спину Кремля – це вже не зупинити!

Міністерство оборони Японії посилює оборону на тлі російського вторгнення в Україну та посилення агресивної риторики Кремля. Про це пише японське видання Shukan Gendai.

За даними видання, керівництво Японії не відкидає того, що Кремль не зупиниться в Україні. Вони вважають, що наступною метою Путіна можуть стати їхні території. Саме через ці побоювання Японія почала посилено зміцнювати свої північні рубежі.

Видання пише, що останні місяці стали дуже напруженими для Японії та Росії. Так, відносини між цими двома країнами різко погіршилися. Причиною є територіальні претензії, які країни мають одна до одної.

Зазначається, що Японія і Росія так і не підписали мирну угоду за підсумком Другої світової війни, тому що в цьому випадку Москві довелося б повернути Токіо його споконвічні території – частина Курильських островів. Більше того, ситуація загострилася через висловлювання Москви, яка стверджує, що Японія — недружня країна.

Також журналісти видання вказують на те, що найбільш одіозний лідер російської партії “Справедлива Росія” Сергій Миронов спонтанно заявив права на острів Хоккайдо. Після подібних гучних слів лідери Японії не на жарт занепокоїлися про можливе вторгнення армії Путіна на їхні землі. На тлі подій, що відбуваються, вони закликали такий варіант “не нульовою” можливістю.

Влада справді побоюється за свої північні землі, які «сподобалися Путіну». Видання акцентує на тому, що на Хоккайдо в місті Асахікава вже дислокується найелітніший підрозділ Імператорської армії Японії – 7-ма дивізія. У разі російського вторгнення, за планами Токіо, вона стане кістяком оборони країни від агресора.

Також відомо, що Міноборони Японії вперше із закінчення холодної війни працює над сценарієм “вирішального бою” з російською армією. У Токіо вважають, що Москва може спробувати висадити свій десант у містах Вакканай, Хаматомбецу та Тесіо, що на півночі Хоккайдо. На думку японців, можливе вторгнення РФ може розпочатися одразу з трьох напрямків, як і у війні з Україною. Колишній глава Сухопутних сил самооборони Хірокі Ямасіта попередив, що вторгнення ЗС РФ до Японії може стати частиною великої війни Москви зі Сполученими Штатами.

“Вторгнення Росії на Хоккайдо – це надзвичайна ситуація, до якої потрібно підготуватися. Сценарій базується на конфлікті між США та Росією… Для РФ розгортання атомного підводного човна дозволило б завдати ядерного удару Сполученим Штатам. Окупація частини Хоккайдо повністю ліквідувала вплив Японії, союзника США, в Охотському морі”, – попередив він.

До речі, через таку політику Японії Росія вирішила ввести санкції проти країни. Так, РФ заборонила в’їзд у країну японським прем’єрам та міністрам, членам парламенту, представникам ЗМІ та університетів. Інформація про це була опублікована 4 травня на веб-сайті МЗС РФ.

джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *