Після побаченого в кремлі запанувала тиша…Попадання в танк з 20 кілометрів: артилерія ВСУ отримала нове смертоносну зброю

Події

В Україні розроблений смертоносний снаряд “Квітник” для ствольної артилерії, технологією виробництва якого мають всього три країни в світі.

Журналісти “ТСН” змогли з’ясувати, що технологічні лінії в Україні готові випускати модернізований артилерійський снаряд, який після модернізації не має в своєму складі  російських  деталей.

Повідомляє bn24.biz.ua

ЗМІ пишуть, що була проведена глибока модернізація технологічної лінії виробництва, куди було встановлено швейцарське обладнання.

Осколково-фугасний боєприпас має лазерну головку самонаведення і призначений для артилерійських систем типу гаубиці “Мста-С”, 2С3М “Акація” та поразки броньованих цілей, командних пунктів та інженерних споруд з першого пострілу.

“Квітник” здатний вражати цілі, що рухаються зі швидкістю до 10 м / с з ймовірністю 0,9. Журналісти повідомляють, що раніше артилерійський снаряд практично наполовину був складений з російських комплектуючих, проте після початку окупації Криму і війни на Донбасі співпраця з Росією була повністю зупинено.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь