Події У Львові лікар-педіатр зубами протягнув “швидку” з десятьма дітьми, щоби привернути увагу до вакцинації від поліомієліту. фото

У Львові лікар-педіатр, ендокринолог Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру Олег Скавиш (Тягнизуб) протягнув автомобіль швидкої допомоги з десятьма дітьми. Таким чином медики звернули увагу на вакцинацію від поліомієліту.

Лікарі закликали батьків уважно ставитися до здоров’я дітей з ранніх років, тому що ліків від поліомієліту немає, а вірус передається дуже легко – при використанні спільних речей. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації (Щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Під час акції медики звернули увагу, що наприкінці минулого року два випадки поліомієліту виявили у Рівненській та Закарпатській областях. Один із інфікованих хлопчиків обстежився у Львові, тому медики закликають мешканців Львівщини вчасно зробити своїм дітям щеплення.

Примітно, що виявлення двох випадків захворювання розцінюють як спалах захворюваності, оскільки хвороба легко передається, а ліків від неї немає.

Під час акції рекордсмен Книги рекордів Гіннеса лікар Олег Скавиш (Тягнизуб) також закликав громадськість вакцинуватися від поліомієліту.

“Я дійсно дуже поважаю такі заходи! Вони важливі! Дякую, що прийшли! Вакцинуйтесь і будьте здорові, всім добра!”, – сказав рекордсмен.

За інформацією Unicef, 1 лютого в Україні розпочалася кампанія з вакцинації дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Згідно з Національним календарем, дітей щеплять від поліомієліту 6 разів:

  • на 2-му та 4-му місяці після народження – інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ) (ін’єкції);
  • у 6 та 18 місяців, а також у 6 та 14 років – оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) (краплі).

obozrevatel.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *