Трапилося непередбачуване зі всіх куточків Росії надходять повідомлення про офіцерів РФ які виступили з зaкликoм проти вторrнення в Україну та відставки Путіна

НІ війні з Україною, жодного вторгення і негайна відставка Путіна

З таким зверненням до громадян РФ та офіційної влади виступила громадська організація офіцерів запасу та у відставці «Загальноросійські офіцерські збори».

Про це повідомляє видання “Цензор.нет” з посиланням на текст самого звернення, оприлюднений на сайті організації.

У документі глава «Загальноросійських офіцерських зборів» генерал-полковник у відставці Леонід Івашов закликав російське керівництво не застосовувати силу щодо України.

ЩО СЬОГОДНІ ЗАГРОЖУЄ ІСНУВАННЮ САМОЇ РОСІЇ І ЧИ Є ТАКІ ЗАГРОЗИ? МОЖНА СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО СПРАВДІ ЗАГРОЗИ Є – КРАЇНА НА МЕЖІ ЗАВЕРШЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ. УСІ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ СФЕРИ, ВКЛЮЧНО З ДЕМОГРАФІЄЮ, СТІЙКО ДЕГРАДУЮТЬ, А ТЕМПИ ВИМИРАННЯ НАСЕЛЕННЯ Б’ЮТЬ СВІТОВІ РЕКОРДИ. І ДЕГРАДАЦІЯ НОСИТЬ СИСТЕМНИЙ ХАРАКТЕР, А В БУДЬ-ЯКІЙ СКЛАДНІЙ СИСТЕМІ РУЙНУВАННЯ ОДНОГО З ЕЛЕМЕНТІВ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ОБВАЛЕННЯ ВСІЄЇ СИСТЕМИ.

І ЦЕ, НА НАШ ПОГЛЯД, ГОЛОВНА ЗАГРОЗА РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ. АЛЕ ЦЕ ЗАГРОЗА ВНУТРІШНЬОГО ХАРАКТЕРУ, ЯКА ПОХОДИТЬ ВІД МОДЕЛІ ДЕРЖАВИ, ЯКОСТІ ВЛАДИ ТА СТАНУ СУСПІЛЬСТВА. І ПРИЧИНИ ЇЇ ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНІ: НЕЖИТТЄЗДАТНІСТЬ МОДЕЛІ ДЕРЖАВИ, ПОВНА НЕДІЄЗДАТНІСТЬ ТА НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ СИСТЕМИ ВЛАДИ ТА УПРАВЛІННЯ, ПАСИВНІСТЬ ТА НЕОРГАНІЗОВАНІСТЬ СУСПІЛЬСТВА. У ТАКОМУ СТАНІ БУДЬ-ЯКА КРАЇНА ДОВГО НЕ ЖИВЕ“, – ПЕРЕКОНАНИЙ ІВАШОВ.

Він підкреслює, що зовнішні загрози не настільки серйозні для РФ, тому «ситуація, що нагнітається навколо України, носить насамперед штучний, корисливий характер для деяких внутрішніх сил, РФ у тому числі».

У документі підкреслюється, що Україна отримала незалежність у 1991 році і відтоді має право на самовизначення.

Івашов впевнений, що застосування військової сили проти України «поставить під сумнів існування самої Росії як держави». На його думку, для нинішньої влади РФ, війна є тим засобом, який вирішить завдання утримання на якийсь час своєї «антинаціональної влади», щоб зберегти награбоване у народу багатство.

ВІД ПРЕЗИДЕНТА РФ МИ, ОФІЦЕРИ РОСІЇ, ВИМАГАЄМО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЗЛОЧИННОЇ ПОЛІТИКИ ПРОВОКУВАННЯ ВІЙНИ, В ЯКІЙ РФ ОПИНИТЬСЯ НА САМОТІ ПРОТИ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ЗАХОДУ, СТВОРИТИ УМОВИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПРАКТИЦІ СТ. 3 КОНСТИТУЦІЇ РФ («НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ Є ЇЇ БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИЙ НАРОД». – РЕД.) І ПІТИ У ВІДСТАВКУ“, – ПИШЕ ІВАШОВ.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *