Пyтiнa привселюдно опустили нижче плінтуса – “Ви ж бoмбuте жінок і дітей в Україні” – реакція глави Кремля шoкyвaлa громадськість

Глава країни-агресора Росії Володимир Путін продовжує відкидати той факт, що військові його армії катували, ґвалтували й убивали мирних українців, зокрема жінок і дітей. Він просто промовчав на обвинувачення у воєнних злочинах.

Це відбулося під час його телефонної розмови з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо 14 травня. Деталями бесіди з російським диктатором фінський лідер поділився в інтерв’ю SVT, яке записувалося наступного дня.

Нііністьо телефонував Путіну, аби повідомити, що найближчими днями Фінляндія вирішить подати заявку на членство в НАТО. Він наголосив, що такому кроку країни сприяла війна РФ проти України

Фінський лідер зазначив, що у глави Кремля “було пояснення” воєнним діям країни-агресора на українському Донбасі.

“Ви зараз бомбите дітей, жінок, людей у Києві, Харкові, Маріуполі, які не мають жодного стосунку до Донбасу”, – заявив на це Нііністьо під час бесіди.

За його словами, Путін на звинувачення “відповів” простою мовчанкою.

Нагадаємо: Нііністьо провів телефонну розмову з Путіним, повідомивши, що Фінляндія найближчими днями подасть заявку на членство в НАТО. Розмову політик назвав прямолінійною, яка пройшла без загострень. За його словами, під час спілкування з лідером країни-агресора було важливо уникати напруженості.

Прикметно, що вступ Фінляндії до Північноатлантичного альянсу стане поганою новиною для глави РФ, оскільки протяжність сухопутного російського кордону з державами НАТО стане ще більшою. А ось фінів, які мають із Росією 1280 км спільного кордону, це зробить формально союзниками США у військовому сенсі.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *