Ще один потужний удар по кремлю. Індія заявила про співпрацю з Україною відмовляючись від Російського

СВІТ

Влада Індії готова нарощувати військово-технічне співробітництво з Україною, плануючи збільшити закупівлю української військової продукції, яку серед конкурентів виділяє ціна та висока якість.

Про це заявив посол Індії в Україні Партха Сатпатхі, слова якого цитують українські інформаційні агентства. Сатпатхі зазначив, що співпраця  України  і Індії є взаємовигідною.

“Це достатньо взаємовигідне співробітництво. надіємось, що ця співпраця буде тільки зростати”, – сказав П.Сатпатхи

Журналісти нагадують, що Індія є одним з ключових партнерів України в питанні військово-технічного співробітництва. Лише за останні 12 років обсяг експорту військової продукції українських підприємств в Індію перевищив суму в 2 млрд доларів.

Коментуючи  прохання журналістів вплив на оборонний ринок Індії введенних Вашингтоном в рамках закону CAATSA санкцій відносно Росії і покупців російських озброєнь, дипломат заявив: “Індія повинна прийняти глобальні процеси, які відбувається у світі”.

У Укроборонпромі відзначили, серед нових актуальних напрямків співпраці між двома країнами у військовій сфері є поставка  оборонних  систем для вертольотів і проведення спільних науково-дослідних робіт.

Залишити відповідь