Чергові нісенітниці Росії! Замах на Соловйова: Арестович викрив брехунів. Пропаганда у глухому куті!

Володимир Соловйов говорить стільки нісенітниць, що дискредитує всю пропагандистську машину. Тому цей рупор Кремля, навпаки, потрібно берегти.

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович відповів на звинувачення ФСБ РФ у нібито підготовці замаху на російських пропагандистів, серед яких був і Володимир Соловйов. За його словами, вбивати саме цей рупор Кремля немає сенсу, оскільки Соловйов говорить стільки нісенітниць, що навпаки дискредитує всю пропагандистську машину.

Як сказав Арестович в ефірі Фейгін Live, якби була можливість когось ліквідувати в Москві, то вибрали б точно не цього пропагандиста. Адже там є багато кандидатів трохи краще.

“Його не можна знищувати, тому що він – найефективніша зброя проти російської пропаганди. Він несе таку маячню, що немає кращого способу спростувати кремлівські казки”, – сказав радник ОП.

Арестович додав, що слухаючи “агітки” цього зливного бачка пропаганди, кожен вже міг здогадатися, що це не зовсім правда. Тому Соловйова, навпаки, потрібно берегти

“Замах” на Соловйова

Президент РФ Володимир Путін 25 квітня вийшов з бункера і заявив, що нібито були затримані якісь “неонацисти, які готувалися до вбивства” відомого російського пропагандиста Володимира Соловйова.

“ФСБ спільно з СК затримала групу членів забороненої в Росії неонацистської терористичної організації “National Socialism / White Power” – громадян Росії, які планували за завданням Служби безпеки України вбивство громадського діяча, відомого журналіста Володимира Соловйова”, – повідомили в ФСБ РФ.

Служба безпеки України заявила, що у відомства немає жодних планів щодо вбивства кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова. У пресслужбі зазначили, що це черговий “креатив” ФСБ РФ.

“СБ України системно працює над посиленням безпеки нашої держави і не має наміру всерйоз коментувати нові фантазії російських спецслужб, які просто придумують чергові досягнення для російської аудиторії”, – йдеться в заяві спецслужби.

СБУ заявила, що Соловйов є не громадським діячем, а пропагандистом і російським аналогом Геббельса – він обов’язково відповідатиме за свої злочини в міжнародних судах після перемоги України.

“У СБУ немає ніяких планів щодо вбивства В. Соловйова. У той же час, враховуючи кількість фейків і антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самостійно захлинутися в “продуктах” власної низькопробної пропагандистської діяльності”, – додали в СБУ.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *