Ядерні погрози! Трамп налетів на путіна – ж0рстка відповідь диктатору. Кремль посипався – Україна переможе!

Колишній президент США Дональд Трамп вважає, що чинний президент Джо Байден має дати жорстку відповідь на ядерні погрози Володимира Путіна.

Таку заяву експрезидент зробив під час інтерв’ю Reuters.

“Путін постійно використовує N-слово (ядерне, nuclear). Але це не працює, це просто не працює. Однак він використовує це слово щодня”, – заявив Трамп.

За словами Трампа, Путін використовує страх світу ядерної війни – і це спонукає його частіше звертатися до ядерних загроз.

“Байден повинен відповісти, що у нас найкраща зброя та найкраща в історії підводна сила. Якби я був президентом, я б сказав, що ми набагато сильніші за вас (Росію), а тому ви ніколи більше не повинні використовувати слово “ядерна зброя”. А якщо ви це зробите, то отримаєте проблеми”, – додав Трамп.

На запитання, що він сказав Путіну, якби залишився головнокомандувачем, Трамп відповів: “Я сказав би, що в нас є набагато більше, ніж у тебе. Набагато значно потужніше, ніж у тебе. І ти більше ніколи не зможеш використати це слово. Ти більше ніколи не зможеш використати ядерне слово. А якщо ти це зробиш, ми матимемо проблеми”.

Крім того, напередодні Дональд Трамп розповів, як під час своєї президентської каденції погрожував союзникам НАТО не вставати на їхній захист у разі нападу з боку Росії.

Таку заяву екс-президент США в інтерв’ю RSBN.

За словами Трампа, таким чином він намагався спонукати союзників збільшити свої витрати на оборону. На одному із самітів НАТО він заявив, що 5 стаття договору НАТО може не виконуватись через порушення країн у розмірі внесків.

“Один із президентів запитав мене – чи це означає, що ви не захистите нас, якщо ми не заплатимо? Ви не захистите нас від Росії?

Я сказав – це те, що це означає. Якби я сказав – ні, я не це мав на увазі, що б змусило їх платити”, – розповів він.

Втім, Дональд Трамп уточнив, що це була стратегія блефу.

Нагадаємо, раніше Трамп погодився з оцінкою чинного президента Джо Байдена, який назвав війну Росії в Україні геноцидом.

Трамп, що хвалиться близькими особистими відносинами з Путіним, раніше називав вторгнення Росії “холокостом”. Він пояснив свої коментарі Fox News, сказавши: Це геноцид, який має місце.

“Я думаю, що через 100 років люди обернуться назад і скажуть: “Як ми відступили, як відступив НАТО?” – зазначив він.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *